Finansowanie Zakupu Samochodu W Carsset

Carsset współpracuje z najlepszymi instytucjami na rynku finansowym. Starannie dobieramy ofertę finansowania do oferowanych przez nas samochodów. Jako broker mamy dostęp do najlepszych ofert finansowania.

Dla swoich klientów polecamy:

  • Leasing Operacyjny
  • Leasing Finansowy
  • Pożyczkę Leasingową
  • Najem Długoterminowy
  • Kredyt Samochodowy

Nasi doradcy mają wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu odpowiednich rozwiązań finansowych dla firm. Jeśli dalej zastanawiasz się nad odpowiednią formą finansowania lub chcesz poznać szczegóły i możliwości skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

finansowanie samochodu w carrset

Proces Finansowania
Samochodów Carsset

01.

Rozmowa wstępna

Rozmawiamy i doradzamy. Dopytujemy o potrzeby Twoje i Twojej firmy. Pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań.

02.

Wybór samochodu

Wybierasz swój przyszły samochód. Możesz skorzystać z pojazdów dostępnych od ręki lub stworzyć własną konfigurację.

03.

Dobór formy finansowania

Wspólnie dopieramy odpowiednią formę finansowania. W zależności od Twoich potrzeb znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

04.

Rezerwacja auta

Wstępne rezerwujemy wybrany przez Ciebie samochód. W wielu przypadkach na tym etapie wystarczy nam rezerwacja ustna.

05.

Wniosek o finansowanie

Składamy wniosek o przyznanie odpowiedniego finansowania zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

06.

Podpisanie umowy

Po uzyskaniu akceptacji finansującego spotykamy się na podpisanie odpowiedniej umowy. Wcześniej wszystkie dokumenty przesyłamy mailowo.

07.

Rejestracja samochodu

Rejestrujemy samochód zgodnie z wytycznymi w wybranym urzędzie komunikacji. Dla kredytu i pożyczki rejestracja jest po Twojej stronie.

08.

Ubezpieczenie OC/AC

Ubezpieczamy samochód wedle wcześniejszych ustaleń. Możesz wybrać ubezpieczenie w pakiecie lub polisę z naszego działu ubezpieczeń.

09.

Odbiór samochodu

Spotykamy się na odbiorze samochodu w autoryzowanym salonie marki. Wracasz do domu zupełnie nowym autem.

Formy Finansowania
Samochodów Nowych

Zrzut ekranu 2021-10-28 122908

Leasing Finansowy

Leasing Finansowy to rzadko spotykana forma finansowania dla nowych samochodów. Jest to pewna alternatywa, aczkolwiek sprawdza się tylko w określonych przypadkach.

Kredyt Samochodowy

Kredyt samochodowy to nieco przestarzała i niezbyt korzystna forma finansowania dla przedsiębiorców. Kredyt sprawdzi się tylko nietypowych sytuacjach.

Pożyczka Leasingowa

Pożyczka Leasingowa jest inną opcją finansowania samochodów. Pożyczkę stosuje się częściej przy zakupie używanych aut, gdzie sprzedawca wystawia fakturę VAT – marża.

Najem Długoterminowy

Najem długoterminowy coraz bardziej zyskuje na popularności. Jest to świetna forma finansowania w celu zachowania bardzo niskiej raty, kosztem braku wykupu samochodu po umowie.

Leasing Operacyjny

Leasing operacyjny to zdecydowanie najlepsza forma finansowania nowych samochodów dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Mamy do wyboru wiele możliwości ustalenia parametrów umowy. Zyskujemy finansowo oraz optymalizujemy koszty podatkowe. Dla naszych klientów najczęściej polecamy tego typu rozwiązanie.

Masz pytanie odnośnie procesu finansowania?

Masz pytania lub wątpliwości odnośnie wyboru odpowiedniej formy finansowania dla siebie?

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wypełnij skrócony formularz kontaktu, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią na wszystkie pytania.